Shopping Cart

📞 tel: +420 739 482 696 (9:00-17:30)

Novinky – Blog

Klaus slaví narozeniny v zahradách Hradu, pogratuloval mu Zeman i Putin

Václav Klaus slaví v Jižních zahradách Pražského hradu své 80. narozeniny. Událost je jen pro zvané hosty, popřát Klausovi přišel prezident Miloš Zeman, který ho vyzval k návratu do politiky. Ke gratulantům se prostřednictvím velvyslance připojil také ruský prezident Vladimir Putin. Institut Václava Klause dá za pronájem prostor podle registru smluv 261 tisíc korun, upozornil […]

OBRAZEM: Kanceláře roku mají vítěze, projděte si nejlepší prostory v Česku

Ve čtvrtek večer byli na pražském Žofíně vyhlášeni vítězové pátého ročníku soutěže Kanceláře roku, kterou organizuje poradenská společnost Prochazka & Partners. Odborníci letos vybírali z více než stovky přihlášených projektů. Udělili ocenění v desítce kategorií a také speciální Cenu poroty za výjimečný přínos pro architekturu a design.

Summit Putin-Biden: Nikdo nechce studenou válku, vrátí se velvyslanci

Jednání amerického prezidenta Joea Bidena a jeho ruského protějšku Vladimira Putina v Ženevě skončilo. Putin oznámil, se s Bidenem dohodl na návratu ruského velvyslance do Washingtonu a amerického ambasadora do Moskvy. Biden řekl, že nikdo nechce novou studenou válku. S Putinem mluvil o návrhu, aby jisté druhy klíčové infrastruktury byly mimo dosah kybernetických útoků.

Haščák už nebude mezi vlastníky skupiny Penta, podíl převádí na rodinu

Finanční skupina Penta Investments mění vlastnickou strukturu. Jeden ze zakladatelů Jaroslav Haščák začal převádět svůj podíl v Penta Investments Group Limited, což je základní vlastnický fond celé skupiny, na rodinu. Informují o tom Hospodářské noviny. Haščák čelí na Slovensku obvinění z korupce, skupina však odmítla, že by jeho stažení z vlastnictví firmy bylo účelové.

Naši Zákazníci