• Škálovatelné Platforma Intel® Xeon®
  • GPU server pro sestavy s více procesory, vhodné pro výkonná hybridní řešení
  • Kentino patentováno Přizpůsobivý design topologie
  • Škálovatelná architektura pro vaše rostoucí potřeby
  • Komplexní IT infrastruktura Řešení pro správu
  • Efektivní chlazení s vyměnitelnými ventilátory a speciálními odsávači vzduchu
  • Výhradní teplotní radar pro vyšší energetickou účinnost
  • Snadná správa a údržba
location_pic-1-1024x636

Pro výkonná hybridní řešení


4U ESC8000 G4 se vyznačuje architekturou GPU, která podporuje až osm vysoce výkonných grafických karet NVIDIA® Quadro® nebo Tesla® GPU. Díky vícenásobnému grafickému výkonu vám ESC8000 G4 umožňuje pracovat rychleji a efektivněji s náročnými výpočetními úkoly. Optimalizované vnitřní uspořádání umožňuje ESC8000 G4 používat širokou škálu grafických karet – včetně formátu GPU prostřednictvím dvou slotů – s aktivními nebo pasivními tepelnými moduly.

Komplexní řešení pro správu IT infrastruktury
ESC8000 G4 je vybaven vestavěným modulem iKVM a je dodáván s ASUS Control Center, které poskytuje komplexní možnosti správy infrastruktury.

Snadná správa a údržba

Díky důmyslnému vnitřnímu uspořádání mohou IT zaměstnanci snadno vyměnit klíčové komponenty.

 

Exkluzivní teplotní radar pro vyšší energetickou účinnost

ESC8000 G4 je vybaven exkluzivní technologií tepelného radaru ASUS s teplotními senzory umístěnými na CPU, GPU a DIMM. Tato konstrukce umožňuje sledování vnitřních i vnějších teplot a umožňuje dynamické řízení křivky zatížení ventilátoru, snížení spotřeby ventilátoru až o 20 % a snížení TCO, což je ideální pro datová centra s extrémním provozním zatížením.

Efektivní chlazení s vyměnitelnými redundantními ventilátory
Chlazení akceleračního serveru při extrémním pracovním zatížení se spotřebou energie až 3200 W je náročný úkol. Proto je ESC8000 G4 vybaven vyměnitelným ventilátorem a vyhrazenými vzduchovými tunely pro CPU, GPU a DIMM. Deset ventilátorů GPU – pět primárních a pět záložních – plus dva chladiče CPU zajišťují nepřetržitý chladicí výkon pro nepřetržitý provoz serveru.

Jsme tu pro Vás!