stavebnictví IT ICT

Spolehlivé a přesné statické návrhy a výpočet únosnosti při přepravě stavebního materiálu

 
Jsme profesionálové a používáme nejmodernější techniky k výpočtu nosných zatížení a k nalezení optimalizace v designu a úsporách materiálů. Úzce spolupracujeme s několika výrobci stavebních prefabrikátů. Využíváme pokročilé datové modelování a silný základ výpočetního výkonu pro výpočty a modelování budov a jiných občanských staveb.

Stavebnictví s IT

Požadavky na software výpočetního datového centra

Datové výpočetní centrum s mnoha případy použití vyžaduje jedinečnou sadu softwarových řešení, které vám pomůže využít jeho potenciál v plném rozsahu. Rozšiřujeme pokrytí případu použití našeho softwarového řešení od operačního systému pro jednotlivé výpočetní jednotky až po server pro správu a platformu pro správu cloudu. Přidáváme a vylepšujeme nové funkce v každodenních základech, abychom pokryli co nejvíce scénářů pro intenzivní práci s počítačem.

OS pro těžbu kryptoměn AntOS

Pro velkou poptávku našich klientů zahrnout do našeho softwarového řešení také podporu kryptominace a blockchainu jsme vytvořili dedikovanou verzi operačního systému s názvem AntOS. Tento operační systém komunikuje s našimi hlavními servery a poskytuje vám vynikající rozhraní pro rozšíření vašich případů použití výpočtů na bitcoiny, ethereum a veškerou další těžbu kryptoměn. Používání tohoto operačního systému je zdarma a je již v balíčku, který pro vás poskytujeme bez dalších poplatků. Je denně aktualizován a poskytuje ještě lepší výsledky než dobře známé EthOS a HiveOS. Je založen na linuxovém open source systému s dalšími proprietárními rozšířeními, která jsou otevřeně dostupná pro testování bezpečnosti.

CENY

Cena našeho softwaru pro intenzivní správu výpočetních dat je obvykle spojena s hardwarem, který poskytujeme. Licence na naše řešení samostatně neprodáváme. Naše softwarová podpora zahrnuje všechna serverová řešení, od malých po velké, od několika výpočetních jednotek až po konfiguraci velkých sálových počítačů.

Bezpečnost

Zahrnujeme postupy a přípravy, které udržují naše datové výpočetní centrum zabezpečené před hrozbami, útoky a neoprávněným přístupem. Aspekty zabezpečení datového centra zahrnují fyzické zabezpečení, které vyžaduje plánování lokality pro omezení fyzických vloupání, a zabezpečení sítě, kde bezpečnostní inženýři instalují firewally a antimalwarové programy, aby zabránili narušení, a se všemi těmito aspekty je náš software kompatibilní. V poslední době se zabezpečení sociálního inženýrství stalo důležitým aspektem zabezpečení datového centra. To zahrnuje udržování a vzdělávání uživatelů o správných bezpečnostních postupech prostřednictvím kampaní na zvyšování povědomí, které pomáhají zajistit, aby oprávněné osoby nevědomky nezveřejnily informace, které mohou neoprávněné osoby použít k překonání stávajících bezpečnostních opatření, a proto zajišťujeme, aby naši klienti rozuměli osvědčeným postupům pro sílu hesla, šifrování. -peněženky a že jsou odolné i vůči sociální fysice.

Proč konzultovat své stavební plány s Kentino?

Preferovaní partneři

Možnosti integrace aplikací a vývoje, které se táhnou napříč předními světovými dodavateli podnikových aplikací: naše řešení dodáváme také do několika dalších datových center a elektráren.

Důvěryhodný poradce

Zapojte své zákazníky a svůj tým pro zákaznickou zkušenost a proměňte své podnikání řízením strategie, posílením vašeho hodnotového řetězce a podporou inovací.

Zakázková řešení

Vývoj vhodných aplikačních řešení pro splnění vašich jedinečných obchodních požadavků. Rozumíme vašemu profilu a možnostem a nabízíme nejefektivnější a nejziskovější řešení

End-to-end schopnosti

Komplexní služby od vývoje vaší strategie digitální transformace až po realizaci klíčových iniciativ, implementaci správných technologií a správu vašeho prostředí.

Jsme tu pro Vás!