nápis gpu těžební soupravy

Zrychlené výpočty

Servery GPU zvýší váš výpočetní výkon až 100krát

Nabízíme profesionální GPU servery, které jsou schopny zvýšit vaši výpočetní rychlost vašich úloh až o 1000 %. Naše řešení je jedinečné, protože kombinuje a využívá dostupné GPU na trhu bez uzamčení dodavatele, což poráží všechny naše konkurenty na trhu z hlediska ceny. Zaměřujeme se na špičkový výkon a poměr ceny a výkonu. Naše GPU servery jsou použitelné pro různé úkoly, jako je hluboké učení, AI a také kryptominace Etherea.

GPU server a GPU minery

CPU akcelerovaný výpočetní server

Propojení více GPU do jednoho systému umožňuje CPU redistribuovat úkoly, které jsou proto zrychleny a počítány mnohem rychleji. Díky tomu můžeme dosáhnout až 100násobného zvýšení výkonu při stejné spotřebě energie. Naše servery nově definují význam efektivity.

GPU minery

GPU miner je GPU server se specializovaným zaměřením na špičkový výkon a velmi nízkou spotřebu energie na jednu jednotku výkonu – Mhs. Mnoho lidí vidí těžaře GPU jako nástroj k těžbě kryptoměn, jako jsou Ethereum, Monero, DogeCoin, Conflux a Bitcoin. Naše řešení však nabízí mnohem širší využití pro dosažení ještě vyšší ziskovosti, než nabízí konkurence.

GPU server Grafické karty AMD

Využijte OpenCL – otevřený standard pro paralelní programování programování heterogenních systémů k urychlení veškerých výpočtů a dosažení rychlosti, o které se vám dříve mohlo jen zdát. Tato architektura je preferována pro těžaře Etherea, protože dosahuje výjimečných výsledků.

GPU server Grafické karty NVIDIA

Posílení vašich aplikací napsaných v C/C++ a používání CUDA – Compute Unified Device Architecture, která se používá na nejnovějších modelech karet NVIDIA, jako jsou řady RTX a A. Můžete použít jak svůj vlastní kód, tak mnoho již napsaných aplikací či utilit.

Nejefektivnější GPU servery současnosti

Proč urychlovat práci s počítačem pomocí Kentina?

Preferovaní partneři

Možnosti integrace aplikací a vývoje, které se táhnou napříč předními světovými dodavateli podnikových aplikací: naše řešení dodáváme také do několika dalších datových center a elektráren.

Důvěryhodný poradce

Zapojte své zákazníky a svůj tým pro zákaznickou zkušenost a proměňte své podnikání řízením strategie, posílením vašeho hodnotového řetězce a podporou inovací.

Zakázková řešení

Vývoj vhodných aplikačních řešení pro splnění vašich jedinečných obchodních požadavků. Rozumíme vašemu profilu a možnostem a nabízíme nejefektivnější a nejziskovější řešení

End-to-end schopnosti

Komplexní služby od vývoje vaší strategie digitální transformace až po realizaci klíčových iniciativ, implementaci správných technologií a správu vašeho prostředí.

Jsme tu pro Vás!