Bitcoin-in-a-hand

Základní principy horníků ICERIver

V minulosti se mince vyráběly z drahých kovů, jako je zlato nebo stříbro, a jejich hodnota se určovala podle hodnoty kovu. Protože věřili v hodnotu kovu, ti, kteří tyto mince vlastnili, je mohli vyměnit za předměty.

Protože však obchodníci museli cestovat na velké vzdálenosti a silnice byly nebezpečné, museli své peníze ukládat do bank. K prokázání vložené částky jim banky poskytly doklad, který bylo možné kdykoliv vybrat z kterékoli banky. To usnadnilo pohyb s velkými částkami peněz.

Tyto dokumenty byly srovnatelné s moderními bankovními šeky a peněžními poukázky.

Tyto dokumenty byly důležité, protože jim lidé důvěřovali. Lidé instituci důvěřovali a byli si jisti, že jejich vklady budou k dispozici, až dorazí.

Dnes je celý finanční, bankovní a peněžní systém založen na důvěře. Projekt, akcie nebo měna ztrácí svou hodnotu, pokud jim lidé přestanou věřit.

Tento minor ještě nebyl vyroben a je s „kachnou“. Nikdo to neviděl, nikdo to neměl, no, kromě youtuberů, kteří měli v ruce železnou krabici, která nic neudělala a natočila dezinformační video. Plané sliby. Zveřejňujeme to zde, aby se o tom lidé dozvěděli.

Tento horník ICERiver umožňuje jednotlivcům získat nezávislost prostřednictvím důvěry a trpělivosti, aniž by utráceli peníze.

TRUST

Jakýkoli finanční, bankovní nebo peněžní systém je založen na důvěře. Aby lidé investovali peníze nebo použili určitý předmět jako prostředek směny, musí důvěřovat.

Osoba, která vás pozve do mikrokomunity horníků, je zdrojem první vrstvy důvěry. Tato osoba je ochotná vás požádat, abyste se k nim připojili, protože na projektu udělali svůj domácí úkol a věří v jeho cíle.

Kaspa je skutečně kryptoměna vytvořená k řešení problémů, s nimiž se setkávají jiné kryptoměny, jako je bitcoin. Kaspa využívá novou technologii, která umožňuje rychlejší transakce a zároveň zvyšuje zabezpečení sítě.

PRŮHLEDNOST

Abyste získali důvěru, potřebujete transparentnost a tento stroj je určen pro úplnou transparentnost. Skupina inženýrů, sociologů a ekonomů začala na projektu pracovat více než rok před jeho spuštěním. Díky tomu je Kaspa vhodná pro širokou škálu aplikací, od rychlých mikroplateb až po složitější finanční produkty. Kromě toho Kaspa nabízí otevřenou platformu pro vývojáře k vytváření nových aplikací a služeb pomocí této kryptoměny.