Dokážeme snížit náklady až o 70 % oproti jiným řešením

Správa infrastruktury datového centra

Pomozte se správou provozu systému a snižte provozní zátěž

Snižte zátěž při sledování operací

Data Center Infrastructure Management (DCIM) usnadňuje správu vašich systémových operací. Z našeho zákaznického portálu můžete sledovat stav provozu systému a bezproblémově spravovat vaše zařízení a kabeláž. Díky vizualizaci stavu serverové místnosti v reálném čase a teploty a vlhkosti každého výpočetního stojanu, stavu zařízení, spotřeby energie a pracovní zátěže klimatizace můžete zažít flexibilní a efektivní operace a využít tyto informace pro budoucí plány rozšíření. V případě jakýchkoli potíží zákazníci a zaměstnanci datového centra monitorují stejnou obrazovku a mohou problém rychle a hladce vyřešit.

 • Monitorování v reálném čase

  Správa infrastruktury datového centra

  Měřením příkonu jednotkou jističe můžete zkontrolovat aktuální hodnotu výkonu podle stojanů. Nastavíme referenční body teploty a vlhkosti a instalujeme vyhrazená čidla pro prostory zákazníků.

 • Monitorovací a alarmový systém serverové místnosti

  Správa infrastruktury datového centra

  Zákazníci si mohou nastavit své vlastní prahové úrovně s různými úrovněmi nastavení pro indikaci úrovně varování a kritické úrovně pro vysoké i nízké stupně. Alarm se zobrazí na obrazovce portálu v reálném čase, když úrovně překročí nastavené prahové hodnoty. Zákazníci mohou také obdržet upozornění e-mailem.

 • zprávy

  Správa infrastruktury datového centra

  Shromážděná data budou uložena v databázi Data Center Infrastructure Management. Údaje budou ukládány podle průměrných úrovní každých 15 minut po dobu až 60 dnů. Zákazníci mohou také exportovat data denně,

  týdenní nebo měsíční zprávy v jejich výběru formátů souborů.

 • Uspořádání podlahy

  Správa infrastruktury datového centra

  2D rozložení podlahy
  Dispozice podlaží serverovny je k dispozici ve 2D zobrazení. Můžete potvrdit umístění stojanů a vybavení. Kromě toho je vaše vybavení roztříděno v různých barvách, což vám umožní snadno vidět stav.

  3D rozložení podlahy
  K dispozici je také 3D pohled na serverovnu. Můžete potvrdit polohu svého zařízení ve stojanu.

 • Správa rackového ICT zařízení

  Správa infrastruktury datového centra

  Přetáhněte ikonu ICT zařízení a vytvořte si vlastní rozvržení montáže zařízení. Můžete také spravovat kabeláž zařízení a napájecí kabely.


Proč zvolit Kentino

značka důvěry 1

Globální uznání

Řešení datového centra, které vede nejmodernější výpočetní řešení na celém světě.

značka důvěry 2

Rozpoznání analytiků

Lídr v oblasti výpočetní síly poskytující MarketScape: Celosvětově proveditelná řešení pro kolokaci datových výpočetních center.

značka důvěry 3

Globální lídr ve výkonu

Nejvyšší poměr výkonu na metr čtvereční a spotřebované watty energie na celém světě.

značka důvěry 4

Ekologická zařízení

Naše zařízení jsou ekologicky šetrná. Optimalizujeme konfiguraci hardwaru a firmware, abychom snížili spotřebu energie v průměru o 40 %.

Jsme tady, abychom vám pomohli!

Spolupracujeme s organizacemi po celém světě, abychom utvářeli a dosahovali výsledků prostřednictvím inteligentních technologických řešení.