Your Cart

O Firmě

Vítejte na stránkách našeho e-shopu!

Tento e-shop je Česká verze mezinárodního obchodu www.kentino.com specializující se na prodej zdravotnického materiálu, zdravotnické techniky a počítačů.

U nás v Kentino s.r.o. – CZ věříme, že nový typ viru Covid-19 nás donutí brát prevenci respiračních onemocnění jako běžnou součást našich denních rituálů což rapidně podpoří prevenci a zamezí šíření v populaci. Obličejová maska, rouška či ústenka se tak stanou, stejně jako v asijských zemích, nástrojem číslo 1 našich budoucích dní. Úplná eliminace viru bude během na opravdu dlouhou trať, který tak spolu zvládneme.

Jsme česká, dynamicky se rozvíjející firma, která vzešla z prostředí bioinformatiky. Na preventivní opatření proti Covid-19 jsme okamžitě zareagovali kooperací s našimi dlouhodobými a prověřenými partnery. Výsledkem je výroba kvalitních ochranných prostředků chránících především dýchací cesty a pokožku před možnou nákazou.

Dbáme na kvalitu prostředků osobní ochrany – respirátorů a roušek 2. a 3. filtrační třídy, ochranných rukavic či dezinfekce a neustále doplňovaných zásob našich skladů po České republice.

Více informací o nás najedete na KENTINO.com v angličtině.

Veškeré zdravotnické výrobky jsou certifikovány a testovány v souladu s platnou legislativou.

Naši zákazníci