Your Cart

MOBILNÍ ODBĚROVÉ CENTRUM U VÁS

Domluvte si jednoduše testovací místo ve Vaší obci či podniku. Vše na klíč, výhodně, kvalitně a především zdarma.

Mobilní testování zdarma

Chcete otestovat své zaměstnance ve firmě?
Pořádáte kulturní, sportovní nebo jinou společenskou akci, u které je vyžadován antigenní test jako podmínka vstupu? Kontaktujte nás a my vše zařídime za Vás.

 
Zdravotníci při testování na festivalu

Co nabízíme?

  • Zajistíme veškerou administrativu a další úkony spojené s testováním
  • Přivezeme kvalitní certifikované antigenní testy
  • Dodáme zdravotnický personál
  • Otestujeme zaměstnance / účastníky akce přímo u Vás (od minimálního počtu 30 osob)
  • Vystavíme potvrzení o absolvování a výsledku testu
  • Zajistíme veškerou administrativu spojenou s hlášením na krajskou hygienu a zdravotní pojišťovny

Náš dobře sehraný mobilní tým přijede za Vámi. Poradíme si jak s velkými akcemi, kde dokážeme otestovat i stovky lidí za hodinu, stejně tak za Vámi dorazíme na menší akci nebo do firmy již k minimálnímu počtu 30 osob k otestování. To vše zdarma.

Kromě finanční úspory za testy tak jistě oceníte i časovou úlevu.

Zdravotníci před mobilním testovacím centrem

Certifikované testy

Používáme výhradně certifikované testy nejvyšší kvality. Odběr probíhá ze slin, tedy bezbolestně a bez nepříjemností. Naše testy mají citlivost 93,94 % a specificitu > 99 %

Přijedeme za vámi

Cestovat za testem a ohrožovat sebe a své okolí je nevhodné a chaotické. Jako jedni z mála přijedeme co nejblíže za Vámi do Vašich obcí, firem i rodinných podniků.

Potvrzení o výsledku testu

Oceníte u nás hlavně profesionalitu, rychlost odběru a celkovou organizaci celého průběhu testování. Tištěné potvrzení o výsledku testu pro všechny účastníky je již samozřejmostí.

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás pomocí našeho nezávazného formuláře

Uveďte prosím datum, místo a také počet osob na testování

Naše testy

FAQ

Testujeme neinvazivní metodou, tedy ze slin. Zakládáme si na tom, aby naše testování bylo co nejméně nepříjemné. V praxi to odběr ze slin funguje tak, že testovaný pouze vloží své sliny do nádoby, ze které je potom vzorek odebrán. Výsledek se dostaví během několika málo minut.

Antigenní test :

0,- Kč – testování obyvatel ČR s platným zdravotním pojištěním, dodání výsledku na počkání. Testování zdarma je možno provést u jedné osoby ne více než 1x za 3 dny a pouze v případě, že vyšetřovaná osoba neměla v posledních 90 dnech pozitivní výsledek PCR testu na Covid-19.

350,- Kč – cena pro samoplátce, dodání výsledku na počkání. V případě pozitivního výsledku testu nebude proveden konfirmační PCR test. Provedení konfirmačního testu je nutno uhradit.

V případě pozitivního testu, je testovanému odebrán ještě druhý, potvrzující test. Následně doporučíme v nasmlouvané laboratoři udělat PCR test.

 
Naše společnost nabízí možnost mobilního testování. Můžete si nás tedy nechat přivolat a otestovat přímo u vás v obci, firmě, sportovní či kulturní akci
 
Testujeme veřejnost, firmy, obce, či samoplátce z indikace lékaře, nebo hygienika
 
Před i během odběru je nutné dodržovat přísná hygienická nařízení:
Rozestupy minimálně 2 metry
Používání ochraných pomůcek (respirátor)
Používat dezinfekci na ruce
Pokud pacient ještě nemá 18 let, je nutné, aby přišel v doprovodu zákonného zástupce, který udělí souhlas s odběrem biologického materiálu