Zdravotnický materiál pro ochranu vašich klientů a vašeho podnikání před COVID-19

Zajišťujeme zdravotnický materiál do několika zdravotnických zařízení včetně všech velkých nemocnic v České republice a na Slovensku. Poskytujeme pouze vysoce kvalitní respirátory FFP2 a FFP3 a další ochranné prostředky proti Covid.

Zajišťujeme také rychlé testování a testování zaměstnanců pro firmy. Naše mobilní testovací centrum vám může poskytnout službu testování všech vašich zaměstnanců nebo testování na akcích, jako jsou koncerty nebo festivaly.

Zdravotnický materiál Covid

Zdravotnický materiál pro nemocnice a zdravotnická střediska

Poskytujeme ochranné pomůcky proti Covidu jako např respirátory FFP2 a respirátory FFP3, chirurgické roušky, rychlotesty antigenů, ochranné kombinézy a pláště pro několik velkých nemocnic v České republice a na Slovensku. Ochranné pomůcky a potřeby covid dodáváme také dalším zdravotnickým institucím, jako jsou testovací centra na covid, laboratoře a střediska zdravotní péče.

Kvalita a certifikace

Naše produkty, které najdete na našem e-shopu a všechny produkty, které zasíláme, jsou té nejvyšší kvality a všechny jsou certifikovány a také testovány nezávislými uznávanými zkušebními organizacemi. Dodáváme pouze Respirátory FFP2 a FFP3 který splňuje nejvyšší požadavky potřebné k ochraně lidských životů. Každý výrobek má certifikaci CE a schválení k prodeji v Evropě. Kromě toho vám poskytujeme pravidelné výsledky testování a také nasloucháme zpětné vazbě od našich klientů a podle toho upravujeme naše položky.

Cena a dodací lhůta

Ceny ochranných pomůcek proti covidu, jako jsou respirátory FFP2 a testy na antigeny nebo ochranné kombinézy, zažívají obrovské výkyvy. Snažíme se co nejlépe nabídnout konkurenceschopné ceny a odrážet aktuální poptávku a mít všechny položky připravené na skladě k odeslání následující den.

Doba odeslání

Všechny vzorky a maloobchod jsou obvykle odeslány do 24 hodin nebo jednoho pracovního dne. Používáme spolehlivou sledovanou přepravu po celém světě. Pokrýváme celou Evropu, USA, Kanadu, Rusko, Izrael a arabský svět. Pro větší zakázky využíváme kamionovou nebo paletovou dopravu, která je vhodná pro celou Evropu, zejména Česko, Německo, Slovensko a Francii.

Proč chránit své zdraví před covidem pomocí Kentina?

Preferovaní partneři

Možnosti integrace aplikací a vývoje, které se táhnou napříč předními světovými dodavateli podnikových aplikací: naše řešení dodáváme také do několika dalších datových center a elektráren.

Důvěryhodný poradce

Zapojte své zákazníky a svůj tým pro zákaznickou zkušenost a proměňte své podnikání řízením strategie, posílením vašeho hodnotového řetězce a podporou inovací.

Zakázková řešení

Vývoj vhodných aplikačních řešení pro splnění vašich jedinečných obchodních požadavků. Rozumíme vašemu profilu a možnostem a nabízíme nejefektivnější a nejziskovější řešení

End-to-end schopnosti

Komplexní služby od vývoje vaší strategie digitální transformace až po realizaci klíčových iniciativ, implementaci správných technologií a správu vašeho prostředí.

Vzorek ochranného materiálu Corona 19

Seznam poboček pro konkrétní zemi pro dodávky COVID

Abychom vyhověli specifickým požadavkům dané země, provozujeme více e-shopů a v každé z těchto zemí máme jiný sklad a prodejní místo.

 

Jsme tu pro Vás!