Automatizujte své IT procesy pomocí integrace služeb

Zefektivnění a zjednodušení pracovních postupů IT a odstranění manuálních procesů prostřednictvím integrace služeb je hlavním cílem většiny IT týmů. Integrace služeb vám umožňuje snížit provozní náklady a zároveň zajistit automatický přenos nových incidentů, problémů, změn a požadavků na služby z vaší aplikace service desku do našeho systému správy IT služeb. To vám dává přehled o aktualizacích stavu v reálném čase z vaší aplikace service desk. Naši integrační službu můžete také použít k vytvoření ekosystému prodejců a poskytovatelů služeb.

Zlepšit efektivitu a zjednodušit správu ICT

Odstraňte manuální procesy, zjednodušte administrativu a ušetřete čas

Díky integraci služeb můžete eliminovat manuální procesy, jako jsou telefonní hovory nebo překlíčování informací. Informace z vašeho vlastního systému prodeje vstupenek jsou plynule směrovány do našeho systému. Stejně tak se aktualizace z našeho systému automaticky projeví ve vašem. Tyto automatizované pracovní postupy zajišťují zkrácení střední doby do opravy a zjednodušení monitorování SLA.

Vybudujte spolupráci mezi dodavateli a zvyšte produktivitu

Spojte své dodavatele technologií a poskytovatele služeb a zlepšujte spolupráci napříč ekosystémem svých dodavatelů. To vám umožní ušetřit čas na administraci a zlepšit se

Proč zvolit Kentino?

Globální podpora

Podpora více než 47 technologií ve 14 místních jazycích po celém světě.

Spolehlivý partner

Partner č. 1 nebo č. 2 každého velkého dodavatele.

Uznání v oboru

Ocenění za rok 2018 za transformaci našich služeb podpory za poskytování datově orientovaných služeb podpory zaměřených na klienta.

Hluboké zkušenosti

Podpora 6 milionů aktiv v rámci 6,000 XNUMX klientů na pěti kontinentech.

Jsme tu pro Vás!