Nejvýnosnější těžaři ASIC

Nedávno přidané produkty

Naše nabízené služby a odborné znalosti

zrychlený výpočetní čtvercový obrázek

Zrychlené výpočty

Zrychlete své výpočetní úlohy o 1000 % za stejné peníze. Pomáháme klientům maximalizovat jejich výpočetní rychlost k dosažení tohoto cíle ve 26 zemích světa.

výpočetní server gpu

GPU akcelerované servery

Zrychlete výpočetní výkon pomocí nejnovějších GPU na architektuře OpenCL nebo CUDA. Vhodné pro AI, těžbu kryptoměn, Ethereum, hraní na dálku a hluboké učení

Obrázek kategorie těžař Asic

Minery ASIC

Zrychlete výpočty se specializovaným integrovaným obvodem specifickým pro aplikaci (ASIC) pro urychlení zpětného inženýrství SHA2 a SHA3, což je nejlepší pro těžbu bitcoinů a etherea.

herní počítače PcPraha-cz

Herní počítače

Proherní počítače vyráběné ve střední Evropě pod značkou PcPraha. Zaručen nejlepší poměr hodnoty a výkonu.

Správa infrastruktury výpočetních datových center

Specializovaný software pro provoz a distribuci úloh v počítačových datových centrech se špičkovým zabezpečením.

stavebnictví IT ICT

Stavební inženýrství

Projektování, projekce, statika a akustické výpočty pro malé i velké budovy a stavby. Nabídka produktů MAX FRANK®.

hosting datového centra

Server housing

Nejlepší bydlení pro vaše servery, těžební zařízení nebo bitcoinové ASIC. Konstantně nízká teplota. Profesionální tým, který pomůže s řízením. Levná elektřina

Nabízíme výpočetní výkon, který potřebujete pro svůj růst

Kentino drží dárek Nejmodernější řešení pro služby informačních technologií a hardware informačních technologií pro zrychlené výpočty včetně šifrování, ASIC, AI akcelerované výpočty a Pro-Gaming.

Jsme uznáváni jako lídr v řešení datových výpočetních center jak v Evropě, tak ve Spojeném království. Specializujeme se na konvenční datová centra a také nejinovativnější blockchainové operace. – Provoz a správa datového výpočetního centra 2021 Vendor Assessment.

Spustili jsme a rozšířili službu, abychom poskytovali zrychlený výpočetní výkon pro nejatraktivnější a nejnáročnější projekty, a od roku 2023 rozšiřujeme mikro služby pro koncové uživatele také pro koncové uživatele.

Copyright © 2021 Kentino