Globální platforma pro bezpečnou, efektivní a vysoce výkonnou digitální budoucnost

Naše datová centra poskytují nejmodernější, bezpečná a propojená řešení, která se rozprostírají napříč naší globální platformou. Náš technologický dosah kombinuje technologii konvenčního CPU počítání s GPU akcelerací a ASIC computingem. Naše služby a výpočetní model dodáváme klientům ve více než 25 zemích světa. Pomáháme jim urychlit výpočetní techniku ​​včetně simulace neuronových sítí, strojového učení, blockchainu a kryptominizace, reverzního inženýrství. A děláme to s ohledem na životní prostředí. Jako operátor neutrální z hlediska operátorů poskytuje naše síť výpočetních datových center s bohatou konektivitou škálovatelnou a odolnou platformu, která vám umožňuje využívat inovační a růstové prostředí, které hledáte, kdekoli je potřebujete. 

Naše služby

zrychlený výpočetní čtvercový obrázek

Zrychlené výpočty

Zrychlete své výpočetní úlohy o 1000 % za stejné peníze. Pomáháme klientům maximalizovat jejich výpočetní rychlost k dosažení tohoto cíle ve 26 zemích světa.

výpočetní server gpu

GPU akcelerované servery

Zrychlete výpočetní výkon pomocí nejnovějších GPU na architektuře OpenCL nebo CUDA. Vhodné pro AI, těžbu kryptoměn, Ethereum, hraní na dálku a hluboké učení

Obrázek kategorie těžař Asic

servery ASIC

Zrychlete výpočty se specializovaným integrovaným obvodem specifickým pro aplikaci (ASIC) pro urychlení zpětného inženýrství SHA2 a SHA3, což je nejlepší pro těžbu bitcoinů a etherea.

hosting datového centra

Server housing

Nejlepší bydlení pro vaše servery, těžební zařízení nebo bitcoinové ASIC. Konstantně nízká teplota. Profesionální tým, který pomůže s řízením. Levná elektřina

Pronajměte si výpočetní výkon ve společnosti Kentino

Dedikované servery GPU k pronájmu

Pronajměte si od nás dedikovaný GPU server na základě vašich požadavků a my vám poskytneme plně ovladatelné bezproblémové služby. Pro více informací Kontaktujte nás.

ASIC stroje k pronájmu

Pronajměte si od nás ASIC stroj, ASIC miner nebo jakýkoli jiný specializovaný hashovací stroj na základě vašich požadavků a my vám poskytneme plně ovladatelný bezproblémový servis. Pro více informací Kontaktujte nás.

Univerzální hybridní clustery k pronájmu

Pronajměte si hybridní clusterový stroj, který obsahuje sadu různých výpočetních jednotek. Poskytneme Vám softwarové řešení pro propojení těchto strojů a jejich ovládání z centralizovaného panelu Pro více informací Kontaktujte nás.

Proč zvolit Kentino?

Globální uznání

3 přední světový poskytovatel služeb datových center s více než 500,000 20 mXNUMX kolokačního prostoru ve více než XNUMX zemích.

Doručovací schopnost

Globální poskytovatel páteřní sítě IP Tier-1, jeden z největších v Asii.

Rozpoznání analytiků

Lídr v IDC MarketScape: Celosvětové kolokace datových center a služby propojení 2021 Vendor Assessment.

Pokročilé vybavení

Navrhl a vybudoval největší portfolio datových center Tier 3 na světě.

Jsme tu pro Vás!