Snižte zátěž při sledování operací

Data Center Infrastructure Management (DCIM) usnadňuje správu vašich systémových operací. Z našeho zákaznického portálu můžete sledovat stav provozu systému a bezproblémově spravovat vaše zařízení a kabeláž. Díky vizualizaci stavu teploty a vlhkosti v serverové místnosti v reálném čase, stavu zařízení, spotřeby energie a pracovní zátěže klimatizace můžete zažít flexibilní a efektivní operace a použít tyto informace pro budoucí plány rozšíření. V případě jakýchkoli potíží zákazníci a zaměstnanci datového centra monitorují stejnou obrazovku a mohou problém rychle a hladce vyřešit.

Funkce systému správy infrastruktury datového centra

Monitorování v reálném čase

Měřením příkonu jednotkou jističe můžete zkontrolovat aktuální hodnotu výkonu podle stojanů. Nastavíme referenční body teploty a vlhkosti a instalujeme vyhrazená čidla pro prostory zákazníků.
*Tepelná mapa je volitelná služba.

Monitorovací a alarmový systém serverové místnosti

Zákazníci si mohou nastavit své vlastní prahové úrovně s různými úrovněmi nastavení pro indikaci úrovně varování a kritické úrovně pro vysoké i nízké stupně. Alarm se zobrazí na obrazovce portálu v reálném čase, když úrovně překročí nastavené prahové hodnoty. Zákazníci mohou také obdržet upozornění e-mailem.

zprávy

Shromážděná data budou uložena v databázi Data Center Infrastructure Management. Data budou ukládána podle průměrných úrovní každých 15 minut po dobu až 60 

Proč zvolit Kentino?

Globální uznání

Datová centra ve více než 20 zemích s celkovým kolokačním prostorem přes 400,000 XNUMX mXNUMX.

Rozpoznání analytiků

Lídr v IDC MarketScape: Celosvětové kolokace datových center a služby propojení 2021 Vendor Assessment.

Pokročilé vybavení

Navrhl a postavil největší portfolio datových center Tier 3 na světě.

Doručovací schopnost

Globální poskytovatel páteřní sítě IP Tier-1, jeden z největších v Asii.

Jsme tu pro Vás!