Podvod s atomovou peněženkou

Peněženka ATOMIC je SCAM

Peněženka ATOMIC je SCAM

Nepoužívejte ATOMIC WALLET!

Atomová peněženka byla hacknuta 2.6.2023. Když bylo v krypto aktivech ukradeno více než 1 000 milionů USD.

Krypta byla ukradena z peněženek, které používali všichni uživatelé, kteří aktualizovali svou peněženku. Jasně to ukazuje, že soukromé klíče byly extrahovány z peněženky ATOMIC a unikly.

Soukromý klíč nesmí být nikdy uložen do databáze bez šifrování, ale zjevně se to stalo a můžeme se jen dohadovat, zda vývojáři peněženek ATOMIC plánovali tuto kolosální krádež nebo byl někdo rychlejší a ukradl jim jejich ukradené soukromé klíče.

Tento hack dokazuje, že peněženka ATOMIC nějakou dobu kradla soukromé klíče svých uživatelů.

Provoz peněženky ATOMIC bude pokračovat, jako by se nic nestalo, ale buďte informováni, že veškerá aktiva, která uživatel drží ve svých peněženkách, jsou vydána na milost a nemilost vývojářům a zakladatelům peněženek ATOMIC.

Peněženka ATOMIC neuchovává váš soukromý klíč zašifrovaný a zabezpečený vaší šifrovací frází, ale vezme si tento soukromý klíč a ukradne jej pro budoucí zneužití.

 

Princip podvodu

  1. Společnost Atomic Wallet vyvinula mylticoinovou peněženku podle nejlepších bezpečnostních opatření, jako je uchovávání soukromých klíčů uvnitř zařízení uživatelů a šifrování
  2. Komunita a uživatelé svůj přístup schválili a ověřili.
  3. Peněženka fungovala a shromažďovala krypto od mnoha uživatelů z celého světa.
  4. V nedávných aktualizacích implementovali funkci krádeže škodlivého soukromého klíče, kde jednoduše ukradli všechny soukromé klíče všech uživatelů, kteří mají tuto aktualizaci
  5. Ukradnou všechny kryptoměny z většiny financovaných peněženek a obviňují někoho jiného, ​​že to udělal. Tento rozsah krádeže z peněženky je však možný pouze v případě, že by ji ukradl sám vývojář Atomic Wallet. Protože soukromý klíč se normálně nikdy neukládá nezašifrovaný a vaše heslo je jedinou možností, jak soukromý klíč z peněženky získat
  6. Předstírají, že se nic velkého nestalo, a svou hacknutou peněženku nabízejí online
  7. Cyklus se bude opakovat

 

Jediná možnost krádeže miliard USD z tisíců peněženek je možná pouze v případě odcizení soukromých klíčů z peněženky ATOMIC. To je možné pouze pro vývojáře v tomto měřítku, protože nikdo jiný by nebyl schopen shromáždit tolik soukromých klíčů.

Pokud to vývojáři neukradli, připravili pro ně nebo jejich komplite pole, aby tato aktiva ukradli odhalením soukromých klíčů.

Neexistuje však žádná jiná proveditelná možnost pro nevývojáře v Crypto a někoho s nižšími znalostmi kryptografie matematiky může oklamat dezinformace, která byla zveřejněna jako nějaký online útok hrubou silou na vygenerované fráze s hesly.

Doufáme, že vývojáři Atomic Walley skončí ve vězení a splatí ukradená aktiva, ale jako obvykle se je pokuste najít. Virtuální lidé v anonymním pozadí. 

Příklad ukradené kryptoměny

Naše komunita přišla o mnoho krypto coinů podvodem s peněženkou ATOMIC

například:

Transakce ukradených Ethereums ETH:

https://etherscan.io/tx/0xbccd86a218f354acc2cf9204099fc01bef9fa7675ceebb4688b01a3edcf8e4b4

Transakce odcizených bitcoinů BTC:

https://bitcoin.atomicwallet.io/tx/070ff1d3eb81b3fb17822effed37309d669361502bedb26fc546448bdc522725

HACKOVANÁ ATOMOVÁ PENĚŽENKA
PODVOD NAPADNUTÉ ATOMOVÉ PENĚŽENKY
Podvod s atomovou peněženkou
Podvod s atomovou peněženkou