ICERIVER kaspabot

Kampaň Airdrop za 1 milion USD Podívejte se na ICERIVER

Oslava 2. výročí Kaspy velkolepou kampaní

V rámci oslav druhého výročí společnosti Kaspa spouštíme vzrušující kampaň! Připravte se na exkluzivní sbírku NFT s tematikou Kaspa a kolosální výsadek $KAS v celkové výši 1 milion USD. Tato událost vám přinášíme ve spolupráci s Coinpal, OKX, ICERiver, IGV a Rhubarb Media, to vše na počest měsíce výročí společnosti Kaspa!

Náhled kampaně

Připojte se k naší speciální kampani a získejte šanci vyhrát jedinečné KASBOTS NFT zdarma a navíc podíl na masivním výsadku 1 milion $ USD $ KAS airdrop!

Účastníci se zapojí do dvou jednoduchých aktivit: sledování našich kanálů sociálních médií a ražení svých vlastních KASBOTS NFT.

Nahlédněte do distribuce Airdrop

Výsadek $KAS, který může dosáhnout hodnoty až 1 milion USD, bude rozdělen na základě počtu účastníků, přičemž různé prahové hodnoty odemknou různé částky.

A dávejte pozor na náš LEGENDÁRNÍ VZÁCNÝ NFT – DAGKnight, limitovaný na pouhých 9,999 XNUMX kusů!


⚠️Účastníci, kteří razí DAGKnight NFT, získají speciální odměny💰🥳

Chcete-li se dozvědět více o KASBots NFT, podívejte se na informace zde. Ale uvědomte si, že veškeré NFT je v podstatě bezcenné. NFT má hodnotu v určitém čase, ale má tendenci konvergovat k hodnotě blízké 0.

Nenechte si ujít svou šanci stát se součástí 1 milion USD $KAS Airdrop Campaign – jedinečná, časově citlivá příležitost připojit se k naší velké oslavě!

Tím naše dnešní nakouknutí končí! Zajímá vás KDY, KDE a další podrobnosti? Odpovědi jsou hned za rohem😉 Připravte se na vzrušující odhalení!🔥

Sledujte naše mediální kanály, kde najdete nejnovější aktualizace o kampani.

Kaspa | Coinpal.io | OKX Web3 | IGV | ICERIVER 

🎊Všechno nejlepší, Kaspa!!🥳

Pořadatel si vyhrazuje právo na konečný výklad této aktivity.